Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor szkoły dorabiał do pensji w czasie pracy

Utworzony przez ja, 19 lutego 2011 r. o 14:27 Powrót do artykułu
krasniczanka napisał:
DO MARYSIEŃKA wydaje mi się, ze zainteresowanie tematem spada a Ty nie wiedzieć czemu na siłę ciągniesz i wypisujesz swoje "przemyslenia". jezeli tak ci zle to zmien prace i moze bedziesz bardziej usatysfakcjonowana swoimi zarobkami. Zypełnie nie rozumiem czemu przeszkada ci, ze ludzie uczciwie pracuja i placa podatki. czyzby jakas zawisc lub zazdrosc przez ciebie przemawiala???
Wszystko w trosce żebys miała co czytac. I swoje przemyslenia mozna tylko zamieszczac zaleznie od skali zainteresowania przez innych tematem? Jakimis dziwnymi kategoriami rozumujesz. I nigdzie nie powiedziałam , ze mi źle. Po prostu przy okazji poruszenia mojej pracy i dodatkowych zarobków niektórych osób w miescie przedstawiłam jak sie sytuacja przedstawia.Tym bardziej, ze takie decyzje wychodzą od władz przewodnich kraju.A praca łącznie z zarobkami nie wiem jakby mi sie nie podobała, ale musi mnie satysfakcjonowac. Tylko Tobie sie chyba w głowie nie miesci, że dla kogos pieniądze niekoniecznie muszą stanowic najwyzszą wartosć, ze dla nich gotowy jest zrobic wszystko. I gdzies tu zauwazyłas, zeby przeszkadzali mi ludzie uczciwie pracujący? Bo na razie to skupiamy sie nad dorabianiem ludzi w godzinach pracy, a co z ich uczciwoscią ma tyle wspólnego, ze muszą sobie ja wmawiac i szukac dla niej poparcia wsród takich co tak samo albo podobnie postepują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Wszystko w trosce żebys miała co czytac. I swoje przemyslenia mozna tylko zamieszczac zaleznie od skali zainteresowania przez innych tematem? Jakimis dziwnymi kategoriami rozumujesz. I nigdzie nie powiedziałam , ze mi źle. Po prostu przy okazji poruszenia mojej pracy i dodatkowych zarobków niektórych osób w miescie przedstawiłam jak sie sytuacja przedstawia.Tym bardziej, ze takie decyzje wychodzą od władz przewodnich kraju.A praca łącznie z zarobkami nie wiem jakby mi sie nie podobała, ale musi mnie satysfakcjonowac. Tylko Tobie sie chyba w głowie nie miesci, że dla kogos pieniądze niekoniecznie muszą stanowic najwyzszą wartosć, ze dla nich gotowy jest zrobic wszystko. I gdzies tu zauwazyłas, zeby przeszkadzali mi ludzie uczciwie pracujący? Bo na razie to skupiamy sie nad dorabianiem ludzi w godzinach pracy, a co z ich uczciwoscią ma tyle wspólnego, ze muszą sobie ja wmawiac i szukac dla niej poparcia wsród takich co tak samo albo podobnie postepują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To se chłop umie radzić - do 13 wyrobić na dwa etaty. Mam nadzieję, że władze miasta wyciągną odpowiednie konsekwencje wobec Pana Dyrektora. Odbierał wolne za nadpracowane wakacje? Hehe a co On niby takiego robił w wakacje w tej małej szkółce:):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze to władza miasta powinna najpierw zacząc od siebie, bo to ona daje tez przykład niedobrych wzorców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Malo macie? Za 4 godziny dzienie dostajecie ponad 3 tys na reke. Pracujecie na 2-3 etatach co daje 8- 10 tys miesiecznie. 2 miesiace platnych wakacji podczas ktorych mozecie rowniez dorabiac. W zimie wolny platny miesiac ( swieta + ferie ). Trzynastki, dodatki specjalne, roczne urlopy na poratowanie zdrowia. Niedlugo to dupy juz nie nawet nie ruszycie. Podwyzki co roku. Nieroby jak sie nie podoba to do biedronki za 1100 zl tak jak inni ludzie po studiach i uzerac sie z klientami za kasą przez caly rok po 10-12 godzin dziennie rowniez w soboty i niedziele.!!
To dlaczego jełopie nie zostałeś nauczycielem, może jesteś za głupi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aww napisał:
To dlaczego jełopie nie zostałeś nauczycielem, może jesteś za głupi?
Moze nie za głupi, tylko chciał sie uchronic przed zgłupieniem z poczucia swojej nauczycielskiej ważności. A jak widac po wypowiedziach, niektórym nauczycielom juz po kilku latach pracy nieźle odbiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aniu W. która nazywasz się „Marysieńką” bardzo proszę przestań ubliżać nauczycielom, z twoich postów sączy się tylko jad. Pewnie kiedyś sam trafisz do tego zawodu więc nie opluwaj ludzi którzy wiele serca wkładają w Twoje (niestety nieudane) wychowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Aniu W. która nazywasz się „Marysieńką” bardzo proszę przestań ubliżać nauczycielom, z twoich postów sączy się tylko jad. Pewnie kiedyś sam trafisz do tego zawodu więc nie opluwaj ludzi którzy wiele serca wkładają w Twoje (niestety nieudane) wychowanie.
Nie wysilaj się ktosiu, bo nie to że mówisz i całkiem dwóch róznych osobach, to nie wiem skąd owe osoby objawiły Ci sie w rodzaju męskim. Zachowujesz sie jak jakis niewydarzony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłumaczenie nauczycieli że są tacy zapracowani do samego wieczora jest co najmniej niepoważne. Każdy kto ma dziecko w gimnazjum lub w liceum wie, że nauczyciele dają "korki" gdy mają tzw okienka lub też gdy skończą zajęcia w szkole. Rekordy w "korkowaniu" biją zapewne angliści i matematycy. Na "korkach" potrafią wyjaśnić to wszystko, czego nie mogą lub nie chcą uczynić w ramach godzin w szkole. Poza tym angliści, poloniści za drobną opłatą piszą różne prezentacje itp. To może te właśnie zajęcia niektórym wypowiadającym się tu nauczycielom pomyliły się z codzienną pracą nad klasówkami? A może mi ktoś z nauczycieli (niesłusznie nazywanych w liceum "profesorami") powie, jak do zajęć przygotowuje się nauczyciel W-F, a jak informatyk, który często pozwala tylko grać na lekcjach? Kpina proszę państwa z tego waszego zapracowania. A skoro wam tak strasznie ciężko to po co u licha tak oblegacie całymi rodzinami ten niewdzięczny zawód, niczym muchy krowie łajno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wifi zgadzam się z tym co piszesz-tak też bywa w szkołach. Nauczyciel tak jak każdy zresztą ma przecież swoje życie prywatne,rodzinę,obowiązki i na przyjemności też musi znależć czas. Chociażby spotkanie z przyjaciółmi,przeczytanie interesującej książki, wyjście do kina,na imprezkę...itp. Jeśli chodzi o to zapracowanie to bardzo często jest tak,że padasz ze zmęczenia i musisz zrobić to co należy odkładając wszystkie inne prace. W żaden sposób nie pzekłada się czas pracy nauczyciela i wysiłek włożony w prowadzone zajęcia na pracę chociażby biurową,a efekty zależą nie tylko od nas. Myślę,że nie jesteś laikiem i doskonale wiesz jak to wygląda.Zawód niewdzięczny,ale przynoszący też wiele radości i satysfakcji z tego co się robi- mimo wszystko. Nigdy nie narzekam,ale i nie chcę by moje dzieci pracowały w szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patataj napisał:
SP Nr4 zbyt dobrze prosperuje, więc stołek komu innemu by się przydał? I co nie ma innych haków na dobrego dyrektora, to się choć do tego przyczepią? Czyżby następna dyscyplinarka się szykowała? A ja się pytam obecnej władzy: CZY WY DO CHOLERY NIE MACIE W TYM MIEŚCIE SIĘ CZYM ZAJĄĆ TYLKO DONOSZENIEM O KAŻDEJ pier***E DO MEDIÓW???
To k....a jeszcze innych haków trzeba szukać. To tego ZŁODZIEJSTWA jeszcze mało. Opamiętaj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Malo macie? Za 4 godziny dzienie dostajecie ponad 3 tys na reke. Pracujecie na 2-3 etatach co daje 8- 10 tys miesiecznie. 2 miesiace platnych wakacji podczas ktorych mozecie rowniez dorabiac. W zimie wolny platny miesiac ( swieta + ferie ). Trzynastki, dodatki specjalne, roczne urlopy na poratowanie zdrowia. Niedlugo to dupy juz nie nawet nie ruszycie. Podwyzki co roku. Nieroby jak sie nie podoba to do biedronki za 1100 zl tak jak inni ludzie po studiach i uzerac sie z klientami za kasą przez caly rok po 10-12 godzin dziennie rowniez w soboty i niedziele.!!
Baran jesteś. Sfrustrowany do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś wiem napisał:
Przepraszam powinno być adres mejlowy.
"Coć wiesz" - ale to chyba nic na temat ortografii, nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Najlepiej to wogole nie pracowac. Ja mam 26 dni urlopu i problem zeby wogole go wziasc, a ty narzekasz ze 3 miesiace to za malo i to w najlepszym okresie lato i zima. W du*** ci sie poprzewracalo. Idz do biedronki tam cie naprostuja. Powinniscie miec 26 dni urlopu tak jak wszyscy i pracowac 8 godzin dziennie za te pieniadze. I tylko nie pisz ze bylo sie uczyc i zostac nauczycielem bo jesli uwazasz ze w pozostalych zawodach nie ma ludzi po studiach to znaczy ze nie ma efektow waszej "pracy" i nikogo do tej pory nie wyksztalciliscie. Karta nauczyciela zrobila z was swiete krowy. Nie mozna was zwolnic. Wasz przelozony czyli dyrektor szkoly jest od was zalezny bo go opiniujecie i jesli wam podpadnie to nie ma szans na nastepna kadencje. Zyc nie umierac wiec zamknijcie pyski i przynajmniej nie narzekajcie bo w tym roku otrzymacie kolejne podwyzki za swoje nierobstwo z moich podatkow.
Wow! Co za styl. Frustrat kolejny. No to frustracie jeden - osiem godzin to można w kopalni wytrzymać, albo w Twojej biedronce, a nie przy pieprzeniu do waszych bachorów. Jak nie wierzysz to wybierz sobie dowolną szkołę, przyjdź, porozglądaj się, zostań na kilka przerw. Może zmienisz zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mao Obiektywny napisał:
Wow! Co za styl. Frustrat kolejny. No to frustracie jeden - osiem godzin to można w kopalni wytrzymać, albo w Twojej biedronce, a nie przy pieprzeniu do waszych bachorów. Jak nie wierzysz to wybierz sobie dowolną szkołę, przyjdź, porozglądaj się, zostań na kilka przerw. Może zmienisz zdanie.
Ty jak masz swoje pedagogiczne frustracje wylewac nie tylko tu ale takze w szkole pieprząc czyjes bachory, to moze sie zwolnij z pracy. Bo na razie to wszystko wskazuje , że nie tylko pomyliłes sie z powołaniem, ale i predyspozycji Ci brakuje do tego pieprzenia. A swoim wpisem sprawiłeś, ze od dzisiaj kazdy nauczyciel będzie mi sie jawił( i nie tylko mnie) jako ten pieprzący czyjes bachory. Taka sobie renomę wystawiacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mao Obiektywny napisał:
To k....a jeszcze innych haków trzeba szukać. To tego ZŁODZIEJSTWA jeszcze mało. Opamiętaj się
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, ze pan vice burmistrz sam mając niejedno na sumieniu rozlicza z grzechów innych. Bardziej by było wskazane , zeby dla przykładu to rozliczanie rozpoczął od siebie, bo inaczej góra arogancji i hipokryzji krasnickiej władzy, która zgodnie z przedwyborczymi zapowiedziami miała zniknąć, rosnie nam jeszcze bardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, ze pan vice burmistrz sam mając niejedno na sumieniu rozlicza z grzechów innych. Bardziej by było wskazane , zeby dla przykładu to rozliczanie rozpoczął od siebie, bo inaczej góra arogancji i hipokryzji krasnickiej władzy, która zgodnie z przedwyborczymi zapowiedziami miała zniknąć, rosnie nam jeszcze bardziej.
Brawo Maryś dobry trop z tym Dupielem jak by pogrzebać to pwnie coś grubszego by wyszło. A swoją drogą to jedyny człowiek Czu który wiedział jak się ustawić jak okręt zaczą tonąć. Ciekawe co zrobi jak i ta ekipa będzie kończyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze się dzieje! Szkoły były pewnym przyczółkiem Cz. Pora tam pozamiatać. Jeszcze porządek z KOENem i parę problemów Kraśnik będzie miał z głowy. Tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Gościu a co to za dziwne IP czyżby piszesz z UM w Kraśniku -nieładnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tropiciel napisał:
Drogi Gościu a co to za dziwne IP czyżby piszesz z UM w Kraśniku -nieładnie.
Miażdżysz buahahaha. Swoją drogą mam nadzieję, że aktywność urzędników na forach nie jest na liście obowiązków służbowych. ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...